Joyful Noise (2012) DVDRip

In jos

Descarca Joyful Noise (2012) DVDRip

Mesaj  CeNzUrAt la data de Joi 24 Mai - 14:37

Subtitrare inclusa!

Genul: Muzica / Comedie

După decesul dirijorului unui cor gospel dintr-un orășel din Georgia, membrii Consiliului Director o desemnează pe ambițioasa și încăpățânata Vi Rose Hill drept succesoare a acestuia, spre necazul văduvei G.G. Sparrow care este de părere că postul respectiv i s-ar fi cuvenit de drept. Mamă a doi adolescenți pe care îi crește mai mult singură fiindcă soțul ei este cadru militar și lipsește de acasă în cea mai mare parte a timpului, Vi Rose preia controlul asupra corului în care cântă și fiica ei Olivia și care riscă să fie desființat din pricina problemelor financiare și a faptului că nu reușește în niciun an să câștige un concurs național. Dornică să mențină grupul muzical pe linia de plutire în ciuda tăierilor de buget și să îl conducă spre victorie în competiția anuală "Joyful Noise" din Los Angeles, Vi Rose Hill este forțată să lase deoparte divergențele de opinie pe care le are cu G.G. Sparrow și să colaboreze cu rivala pentru a optimiza performanțele interpreților. Cele două femei mature sunt ajutate să găsească drumul spre succes de către tinerii Olivia și Randy, fiica lui Vi Rose și nepotul lui G.G., care au un talent muzical de excepție și idei revoluționare și care se îndrăgostesc pe parcurs unul de altul.

Eu [ROU]*Phenomen

Eu [ROU]*Phenomen
Eu [ROU]*Phenomen
CeNzUrAt
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 33
Puncte : 104
Reputatie : 9
Data de inscriere : 22/05/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos