This Means War (Comedie - 2012) DVDRip

In jos

Descarca This Means War (Comedie - 2012) DVDRip

Mesaj  CeNzUrAt la data de Mier 23 Mai - 21:51

Subtitrare Inclusa !

Genul : Dragoste / Actiune / Comedie

Doi dintre agenții de elită ai Central Itelligence Agency sunt atât de bine antrenați și dispun de atât de multe abilități profesionale încât și-ar putea neutraliza în orice moment rivalii din serviciile secrete ale altor națiuni, iar faptul că sunt prieteni din copilărie și parteneri inseparabili în misiuni îi transformă într-o forță greu de învins. Relația de prietenie le este pusă la încercare atunci când spionii descoperă că sunt îndrăgostiți de aceeași femeie, însă decid să nu-i mărturisească frumoasei Lauren Scott că se cunosc între ei și că sunt la curent cu jocul dublu pe care îl face ea întâlnindu-se simultan cu amândoi, propunându-și să intre în competiție unul cu altul pentru a câștiga iubirea tinerei la care râvnesc. Evident că această confruntare între îndrăgostiți este departe de a fi corectă și se transformă treptat într-un război în toată regula, fiecare dintre agenții CIA încercând să-i intre în grații lui Lauren și să o determine pe aceasta să-l aleagă pe el în detrimentul rivalului. Străduindu-se să creeze o atmosferă romantică și să fie cât mai ingenioși în modul de a o curta pe Lauren, spionii își sabotează reciproc șansele de a avea o relație normală cu fata și nu se dau în lături de la folosirea armelor și dispozitivelor de ultimă generație pentru a-și pune unul altuia bețe în roate. ....

Eu [ROU]*Phenomen

Eu [ROU]*Phenomen
Eu [ROU]*Phenomen
CeNzUrAt
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 33
Puncte : 104
Reputatie : 9
Data de inscriere : 22/05/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos