Cerere clan

In jos

Aprobat Cerere clan

Mesaj  ~Alex~GhOst la data de Vin 27 Aug - 9:16

De cunoscut ma cunoasteti destul de bine .

De jucat , joc de mult timp , stiti si voi asta ( Au trecut 2 ani si jumatate de cand am intrat prima oara pe server . Asta nu inseamna ca am jucat zilnic . NU . Am jucat atunci vreo 2 saptamani apoi am luat o pauza mai mare de 2 luni Very Happy dupa care am intrat din nou cu chef de joc . De data asta am jucat mai mult . DC ? Talibanu , varul meu , juca si el , reusise sa intre in clan si avem si eu pe cineva cunoscut cu care sa joc Very Happy .

Sper ca nu v-am plictisit cu povestea .Razz

Stiti ca am mai fost in clan o perioada , dar din pacate nu am rezistat prea mult . Cineva s-a luat de mine ca nu prea intru pe server , era si perioada aia atunci cu antrenamentele alea . .

Acum doresc sa reintru in clan . Nustiu ce sanse am - dar incerc .

Dupa cum va spuneam . De ccunoscut ma cunoasteti , steam stiti ca am , de jucat stiti ca joc . Ramane la aprecierea vostra acum .

MULTUMESC !

~Alex~GhOst
Member
Member

Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Aprobat Re: Cerere clan

Mesaj  Vizitato la data de Lun 30 Aug - 1:36

Alex, eu nu am nimic impotriva daca vrei sa redevii membru ROU. Dimpotriva, cred ca o sa te sustin. O sa-i intreb si pe ceilalti, sa vad ce parere au. Dar trebuie sa stii ca acum avem server pe laleagane.ro, pe care il platim noi, fiecare cate o luna, 60 RON. Daca crezi ca nu e o piedica, poti sa-mi spui si vorbesc si cu ceilalti despre cererea ta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum